+32 9 368 80 50
Menu

DAAR KUN JE ZAKEN MEE DOEN

Niet alleen de machines maar ook onze medewerkers zijn krachtpatsers en alleskunners. Met zulke mensen kun je zakendoen.

Directie

Laurent Dedoncker

Laurent Dedoncker Directeur Verhuur

+32 473 78 57 63 laurent.dedoncker@heli.be

Steve Collie

Steve Collie Directeur Verkoop, Service na Verkoop en HSA

+32 472 22 00 13 steve.collie@heli.be

Johan Symoens

Johan Symoens Directeur Financiën en High & Safe

+32 475 97 35 04 johan.symoens@heli.be

Human Resources en Health & Safety

Isabel Stevens

Isabel Stevens HR verantwoordelijke

+32 9 368 80 95 isabel.stevens@heli.be

Lindsay Vercruyssen

Lindsay Vercruyssen Gezondheids- en veiligheidsadviseur

+32 497 419 313 lindsay.vercruyssen@heli.be

Account Managers Verhuur

Ben Vercruysse

Ben Vercruysse Account Manager Verhuur: Oost & West Vlaanderen

+32 473 71 71 05 ben.vercruysse@heli.be

Kobe De Vos

Kobe De Vos Account Manager Verhuur: Oost Vlaanderen, arrondissement Halle-Vilvoorde & Brussel

+32 478 88 86 20 kobe.devos@heli.be

Marcel Seijkens

Marcel Seijkens Account Manager Verhuur: Antwerpen, Limburg en arrondissement Leuven

+32 471 73 45 15 marcel.seijkens@heli.be

Mylène Monfort

Mylène Monfort Account Manager Verhuur: Luik, Luxemburg en Namen

+32 471 70 12 05 mylene.monfort@heli.be

Benoit Fockedey

Benoit Fockedey Account Manager Verhuur: Waals Brabant & Henegouwen

+32 472 92 01 56 benoit.fockedey@heli.be

Morgan Lesert

Morgan Lesert Account Manager Verhuur: Frankrijk

+33 6 31 29 71 43 morgan.lesert@heli.eu

Administratie Verhuur

Peter Van Caelenberg

Peter Van Caelenberg Hoofd huuradministratie, planning & transport

+32 499 05 85 67
peter.vancaelenberg@heli.be

Fanny Deschamps

Fanny Deschamps Huuradministratie & facturatie

+32 9 368 80 80 rent@heli.eu

Eline Swaenepoel

Eline Swaenepoel Huuradministratie & facturatie

+32 9 368 80 80 rent@heli.eu

Kristof Van Bemten

Kristof Van Bemten Huuradministratie

+32 9 368 80 80 rent@heli.eu

Nelson De Groodt

Nelson De Groodt Huuradministratie

+32 9 368 80 80 rent@heli.eu

Véronique Bauwens

Véronique Bauwens Huuradministratie

+32 9 368 80 80 rent@heli.eu

Ilse Witman

Ilse Witman Huuradministratie

+32 9 368 80 80 rent@heli.eu

Technische assistentie

Bram de Roder

Bram de Roder Manager Service

+32 9 368 80 00 service@heli.eu

Jan Ost

Jan Ost Medewerker Service

+32 9 368 80 00 service@heli.eu

Frédéric Rizzo

Frédéric Rizzo Medewerker Service

+32 9 368 80 00 service@heli.eu

Planning Verhuur / Transport

Peter Van Caelenberg

Peter Van Caelenberg Hoofd huuradministratie, planning & transport

+32 499 05 85 67
peter.vancaelenberg@heli.be

Alain Van Impe

Alain Van Impe Planning & transport

+32 9 368 80 80 transport@heli.be

Steve Segers

Steve Segers Planning & transport

+32 9 368 80 80 transport@heli.be

Verkoop & Service na Verkoop

Steve Collie

Steve Collie Verkoop nieuw & 2dehands machines

+32 472 22 00 13 sales@heli.eu

Hans Branswijk

Hans Branswijk Verkoop nieuwe machines Vlaanderen

+32 472 18 82 23 sales@heli.eu

Davide D'Urso

Davide D'Urso Verkoop nieuwe machines Wallonie & Frankrijk

+32 499 05 68 46 sales@heli.eu

Liesbeth De Troyer

Liesbeth De Troyer Administratie Verkoop

+32 472 71 71 18 sales@heli.eu

Tim Paridaens

Tim Paridaens Manager Service na Verkoop

+32 9 368 80 20 aftersales@heli.eu

Joran Sackebandt Medewerker Service na Verkoop

+32 9 368 80 20 aftersales@heli.eu

Bart Cannau

Bart Cannau Spare parts

+32 9 368 80 08 spareparts@heli.eu

Ken Van Den Noortgaete

Ken Van Den Noortgaete Spare parts

+32 9 368 80 08 spareparts@heli.eu

Joachim De Bondt

Joachim De Bondt Spare parts

+32 9 368 80 08 spareparts@heli.eu

Heli Safety Academy (HSA)

Ian Michiels

Ian Michiels Opleidingscoördinator junior

+32 09 368 80 30 ian.michiels@heli.be

Stefan Merckx

Stefan Merckx Verantwoordelijke depot Boom

+32 479 53 56 04 stefan.merckx@heli.be

Lindsay Vercruyssen

Lindsay Vercruyssen HSA manager

+32 497 419 313 lindsay.vercruyssen@heli.be

Hilde Van Impe

Hilde Van Impe opleidingscoördinator

+32 9 368 80 32 hilde.vanimpe@heli.be

Jeffrey De Caluwé

Jeffrey De Caluwé Opleidingscoördinator junior

+32 9 368 80 30 jeffrey.decaluwe@heli.be

Khaled Bouchala

Khaled Bouchala HSA Trainer

+32 9 368 80 30 hsa@heli.be

Felix Darko

Felix Darko HSA Trainer

+32 9 368 80 30 hsa@heli.be

High & Safe

Johan Symoens

Johan Symoens Directeur Financiën en High & Safe

+32 475 97 35 04 johan.symoens@heli.be

Wim De Baerdemaeker

Wim De Baerdemaeker Sales representative High & Safe

+32 494 12 56 91 wim.debaerdemaeker@heli.be

Stephan De Witte

Stephan De Witte Sales representative High & Safe

+32 471 353 571 stephan.dewitte@heli.be

Jonas De Sutter

Jonas De Sutter Sales representative High & Safe

+32 470 92 12 82 jonas.desutter@heli.be

Mattias Van den Abeele

Mattias Van den Abeele Internal customer service

+32 9 368 80 50 mattias.vandenabeele@heli.be

Tom De Smeyter

Tom De Smeyter Internal customer service

+32 9 368 80 50 tom.desmeyter@heli.be

Fredrik Codde

Fredrik Codde Project manager

+32 498 24 67 89 fredrik.codde@heli.be

Hans Herreman

Hans Herreman Project planner

+32 9 368 80 50 hans.herreman@heli.be

Tom Jansegers

Tom Jansegers Project calculator

+32 9368 80 50 tom.jansegers@heli.be

Sluit zoekvenster